Kontakt

Biuro Relacji Inwestorskich

Krystyna Bekta
e-mail: gielda@promise.pl

 

Biuro Zarządu

Urszula Kruszewska
tel. +4822 355 16 03
e-mail: urszula.kruszewska@promise.pl

 

Działy handlowe

Oferta handlowa dla największych przedsiębiorstw

 

Oferta handlowa dla dużych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji edukacyjnych

Bartosz Dymus
tel. +48 601 243 013
e-mail: bartosz.dymus@promise.pl

 

Oferta handlowa dla administracji publicznej i służby zdrowia

Justyna Pudzianowska
tel. +48 609 541 176
e-mail:
justyna.pudzianowska@promise.pl

 

Licencje dla dostawców usług (SPLA, ExSP, CSP)

Małgorzata Domańska-Skrok
tel. +48 607 819 997
e-mail: malgorzata.domanska-skrok@promise.pl

 

Visual Studio oraz inne narzędzia programistyczne

Radosław Skwira
tel. +48 697 612 974
e-mail:
radoslaw.skwira@promise.pl

 

Departament Usług IT 

Tomasz Sochacki
tel. +48 605 150 296
e-mail: tomasz.sochacki@promise.pl

 

Centrum Edukacyjne Promise

Sandra Czoboda
tel. +48 601 343 159
e-mail:
sandra.czoboda@promise.pl

 

Marketing

​APN Promise S.A.

ul. Domaniewska 44a
02-672 Warszawa

tel. +4822 355 16 00
fax: +4822 355 16 99
e-mail: promise@promise.pl