Profil firmy

APN Promise S.A. jest polską firmą działającą na rynku wysokich technologii. Jest dostawcą rozwiązań, produktów i usług informatycznych dla podmiotów gospodarczych należących do wszystkich segmentów rynku oraz odbiorców indywidualnych.​ Firma adresuje swoją ofertę do wszystkich sektorów gospodarki: finansów, telekomunikacji, mediów, energetyki, produkcji, handlu i usług oraz administracji publicznej, jednostek edukacyjnych i służby zdrowia.

Podstawowa działalności firmy skupia się wokół kilku uzupełniających się obszarów: obsługi wieloletnich umów licencyjnych i optymalizacji wykorzystania oprogramowania w firmach, projektowania, wdrażania i utrzymania systemów informatycznych, monitorowania i optymalizacji sieci IP, tworzeniu aplikacji i portali firmowych.

APN Promise S.A. oprócz świadczenia usług informatycznych, oferuje szereg gotowych rozwiązań:

APN Intranet, APN Meeting Room, APN SAMit, APN InTouch, APN DocPoint, Platforma Subskrypcyjna B2B2C.

Od 1998 roku firma jest jedynym dystrybutorem na Polskę oraz wydawcą polskich edycji książek Microsoft Press, w 2006 roku otrzymała nagrodę Microsoft Publisher of the Year. Od 2005 roku posiada autoryzację Microsoft Large Account Reseller. W 2010 i 2011 firma otrzymała nagrodę Microsoft Partner of the Year Subscription Agreements, a w 2012 roku została nagrodzona główną nagrodą Microsoft Growth of the Year LAR New Business.

W 2019 roku APN Promise S.A. zadebiutował w rankingu 500 najszybciej rozwijających się polskich firm (ranking Rzeczpospolitej).