Grupa kapitałowa

Rozwiązania IT dla dużych i średnich przedsiębiorstw, administracji publicznej i służby zdrowia.

www.promisegroup.com/pl

​Książki wydawnictw Microsoft Press, O’Reilly, Wiley&Sons, McGraw-Hill i innych, a także literatura przygotowująca do egzaminów certyfikacyjnych w angielskiej i polskiej wersji językowej.

Dystrybucja licencji Microsoft SPLA / CSP / Symantec.

www.all4cloud.pl

Od 2003 roku Alterkom zapewnia zaawansowane wsparcie w zakresie rozwiązań informatycznych oraz doradza w obszarze oprogramowania, zarządzania serwerami i usługami terminalowymi. Oferuje dedykowane umowy wsparcia technicznego w zakresie rozwiązań Citrix i Microsoft oraz NetApp. Specjalizuje się w przygotowaniu koncepcji, opracowywaniu projektu oraz wykonywaniu wysoce niezawodnych systemów, jakimi są systemy klastrowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

https://www.alterkom.pl/

Od 1997 roku Sevenet jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji w Polsce. Spółka wspiera swoich Klientów oferując im swoje doradztwo m.in. w zakresie zarządzania technologią w ramach pięciu linii biznesowych: dostępu do sieci, systemów komunikacji biznesowej, systemów Contact Center i Data Center oraz bezpieczeństwa danych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

https://www.sevenet.pl/11,oferta

CloudTeam (dawniej ACTION Centrum Edukacyjne) jest jedną z wiodących firm szkoleniowych IT w Polsce specjalizującą się w tematyce Cloud Computingu, zarówno w zakresie usług konsultingowych jak i szkoleniowych. Działając na obszarze całej Polski dostarcza autoryzowane szkolenia i usługi Amazon Web Services (AWS) dla CIO, architektów, operatorów systemów i programistów. Zakres usług obejmuje również technologie takie jak Microsoft Azure, Office365, Google Cloud Platform, G Suite, a także inne rozwiązania oferowane przez firmy Microsoft, Citrix i Comptia.

www.cloudteam.pl