Spotkanie otwarte dla akcjonariuszy i inwestorów

Zaproszenie na spotkanie otwarte dla akcjonariuszy, inwestorów i wszystkich osób zainteresowanych Spółką APN Promise S.A.
25 czerwca 2015 APN Promise

Zaproszenie na spotkanie otwarte dla akcjonariuszy, inwestorów i wszystkich osób zainteresowanych Spółką APN Promise S.A.

W imieniu Zarządu APN Promise S.A. chciałabym serdecznie zaprosić na spotkanie otwarte dla akcjonariuszy, inwestorów i wszystkich osób zainteresowanych Spółką, na którym Zarząd APN Promise S.A. zaprezentuje wyniki finansowe wypracowane przez spółkę w 2014 roku oraz przybliży kwestie dotyczące istotnych wydarzeń w Spółce.

Spotkanie odbędzie się w dniu 30 czerwca 2015 r. (wtorek) o godz. 13.00 w siedzibie Spółki przy ulicy  Krynicznej 2 w Warszawie.

Agenda spotkania:

  1. Omówienie wyników finansowych APN Promise S.A. oraz Grupy Kapitałowej APN Promise w 2014 roku;
  2. Komentarz dotyczący istotnych wydarzeń w Spółce;
  3. Sesja pytań.

Inwestorzy powinni przekazać zgłoszenie na spotkanie najpóźniej na 2 dni robocze przed zaplanowaną datą spotkania, tj. do dnia 26 czerwca 2015 roku. Zgłoszenia na spotkanie prosimy przesyłać mailowo na adres: urszula.kruszewska@promise.pl  z dopiskiem „Spotkanie dla Inwestorów – zgłoszenie” w temacie wiadomości.

Spotkanie dla Inwestorów – w szczególności Indywidualnych – organizowane jest w ramach realizacji programu „Dobrych Praktyk spółek notowanych na NewConnect”, a jego celem jest umożliwienie Inwestorom bezpośredniego zapoznania się z bieżącą sytuacją w Grupie Kapitałowej APN Promise, aktualnymi działaniami Spółki oraz najbliższymi planami. W trakcie spotkania Zarząd postara się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Inwestorów pytania.
Zapraszam do udziału w spotkaniu.

Piotr Paszczyk
Prezes Zarządu