Spotkanie z Akcjonariuszami - 18 lipca 2013

Spotkanie z Akcjonariuszami – 18 lipca 2013
18 czerwca 2013 APN Promise

Spotkanie z Akcjonariuszami – 18 lipca 2013

​Zapraszamy na spotkanie otwarte dla akcjonariuszy, inwestorów i wszystkich osób zainteresowanych Spółką, na którym Zarząd APN Promise S.A. zaprezentuje wyniki finansowe za 2012 roku oraz przybliży kwestie dotyczące istotnych wydarzeń w Spółce.

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 lipca 2013 roku (czwartek) o godz. 13:00 w siedzibie Spółki przy ulicy Krynicznej 2 w Warszawie.

Agenda spotkania:

  1. Prezentacja i omówienie wyników finansowych APN Promise S.A. oraz Grupy Kapitałowej APN Promise za 2012 roku.
  2. Komentarz dotyczący istotnych wydarzeń w Spółce.
  3. Sesja pytań.

Inwestorzy powinni przekazać zgłoszenie na spotkanie najpóźniej na 2 dni robocze przed zaplanowaną datą spotkania, tj. do dnia 16 lipca 2013 roku (wtorek). Zgłoszenia na spotkanie prosimy przesyłać mailowo na adres: gielda@promise.pl z dopiskiem „Spotkanie dla Inwestorów – zgłoszenie” w temacie wiadomości.

Spotkanie dla Inwestorów – w szczególności Indywidualnych – organizowane jest w ramach realizacji programu „Dobrych Praktyk spółek notowanych na NewConnect”, a jego celem jest umożliwienie Inwestorom bezpośredniego zapoznania się z bieżącą sytuacją w Grupie Kapitałowej APN Promise, aktualnymi działaniami Spółki oraz najbliższymi planami. W trakcie spotkania Zarząd postara się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące Inwestorów pytania.