APN Promise Tytanem Sprzedaży ESET 2014

DAGMA wręcza statuetki Tytanów Sprzedaży ESET 2014
20 października 2014 APN Promise

DAGMA wręcza statuetki Tytanów Sprzedaży ESET 2014

DAGMA, dystrybutor rozwiązań bezpieczeństwa IT, nagrodziła swoich najlepszych partnerów handlowych statuetkami TYTANÓW SPRZEDAŻY ESET. W spotkaniu partnerów wzięło udział kilkudziesięciu resellerów Dagmy specjalizujących się w sprzedaży rozwiązań teleinformatycznych.

Statuetki TYTANÓW SPRZEDAŻY ESET Dagma przyznaje od 2009 roku. Po raz pierwszy w historii, reprezentanci firm, które sięgały po tytuł Tytana Sprzedaży przez wszystkie lata z rzędu, zostały wyróżnione w szczególny sposób. Wszyscy oni otrzymali specjalne Srebrne Tytany. Cztery firmy w zestawieniu TOP10 najlepszych resellerów ESET nagrodzono brązowymi statuetkami Tytana Sprzedaży. W ten sposób firma DAGMA po raz kolejny wyróżniła najbardziej aktywnych partnerów handlowych, którzy uzyskali w ostatnim roku rekordową wartość sprzedaży rozwiązań firmy ESET. Wyróżnienia i statuetki Tytanów wręczyli zwycięzcom Grzegorz Sikorski, członek zarządu spółki DAGMA oraz Anna Piechocka, dyrektor zarządzająca.

APN Promise S.A. został nagrodzony brązową statuetką Tytana Sprzedaży i znalazł się w grupie TOP 10 największych partnerów handlowych ESET w Polsce.

Nagrodę w imieniu APN Promise S.A. odebrał Piotr Jedynak.