APN Promise nagrodzony na konferencji IT@Bank 2012

APN Promise nagrodzony na konferencji IT@Bank 2012
22 listopada 2012 APN Promise

APN Promise nagrodzony na konferencji IT@Bank 2012

IT@BANK to największa konferencja w Polsce poświęcona informatyce bankowej i nowoczesnym technologiom. W 2012 roku odbyła się 15 listopada w Warszawie, w Hotelu Hilton. W konferencji wzięło udział ponad 400 osób, w większości kluczowych postaci odpowiedzialnych za IT w bankach oraz innych instytucjach finansowych.

Podczas konferencji wręczono nagrody zwycięzcom specjalistycznego rankingu firm informatycznych pracujących na potrzeby banków, instytucji finansowych oraz samorządów, opracowanego na podstawie wyników finansowych firm oraz ankiet odesłanych do redakcji „Miesięcznika Finansowego BANK”. Oceny ankiet dokonywał niezależny analityk bankowy. Laureatom nagrody wręczali: Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich i Stanisław Brzeg-Wieluński, redaktor naczelny „Miesięcznika Finansowego BANK”. W imieniu APN Promise S.A. nagrody odbierali Piotr Paszczyk, Prezes firmy i Ewa Radzikowska, Dyrektor Operacyjny.

APN Promise S.A. otrzymała Nagrodę główną za zajęcie III miejsca w rankingu firm informatycznych pracujących na potrzeby sektora finansowego i instytucji publicznych oraz Nagrodę specjalną za zajęcie I miejsca w kategorii “Pozycja firm w sektorze publicznym”.
IT@bank2012_laureaci
IT@bank2012_statuetki
bank2012_nagroda_dla_Promise